X

ضیافت تجاری مدیران فروشگاه‌های زنجیره‌ای و کارگزاران تجاری

نشست تجاری مدیران فروشگاه‌های زنجیره‌ای و کارگزاران تجاری توسط انجمن بین‌المللی کارگزاران تجاری برگزار شد.

SuperUser Account 0 1 رتبه مطلب: بدون رتبه

عصر دیروز، ۲۱ شهریور، نشست تجاری مدیران فروشگاه‌های زنجیره‌ای و کارگزاران تجاری توسط انجمن بین‌المللی کارگزاران تجاری با حمایت مرکز توسعه اقتصادی و سرمایه‌گذاری کشورهای اسلامی، نهادها و تشکل‌های اقتصادی کشور، نمایندگان سفارت‌خانه‌هاو اتاق‌های مشترک بازرگانی و جمعی از فعالان اقتصادی، برگزار شد.

مراسم افتتاحیه دفتر کارگزاری اتاق مشترک ایران و گرجستان

امکان صادرات کالاهای ایرانی به اروپا از طریق گرجستان

SuperUser Account 0 34 رتبه مطلب: 5.0

در مراسم افتتاحیه دفتر کارگزاری اتاق بازرگانی مشترک ایران و گرجستان که عصر جمعه با حضور سفیر گرجستان در ایران و اعضای هیات رئیسه این اتاق برگزار شد، بر لزوم ارائه اطلاعات صحیح به تجار و امکان گذر از دروازه اتحادیه اروپا برای کالاهای ایرانی تاکید شد.

سرمایه گذاری زنان یکی از ضرورت های توسعه کشور‌های اسلامی

مریم سلطانی در گفت و گو با دانش بنیان فرصت‌های سرمایه گذاری زنان را معرفی کرد

SuperUser Account 0 39 رتبه مطلب: 3.6

شاید بتوان مریم سلطانی را نمونه زن مسلمانی دانست که در حوزه‌های  کارآفرینی، بازرگانی و سرمایه گذاری به فعالیت پرداخته است.در عین حال تجربه‌های بین المللی سلطانی، او را به الگوی زن مسلمان بدل ساخته  که با   حفظ تمامی شئون این وصف  در داخل و خارج از کشور به کارآفرینی و سرمایه گذاری پرداخته است. مریم سلطانی  به عنوان مشاور امور بانوان اتاق اصناف در تلاش است  به واسطه همین تجربیات به دیگر زنان کمک کند. با وی در خصوص نقش زنان در توسعه کشور‌های اسلامی، فرصت‌های سرمایه گذاری زنان و... به گفت و گو نشسته ایم.

 

حضور بانوان بازرگان ایران در نشست بین المللی 'بانوان تاجر' در پاکستان

SuperUser Account 0 35 رتبه مطلب: 5.0

پیشاور - ایرنا - همزمان با برگزاری نخستین نشست بین المللی 'بانوان تاجر' به میزبانی پاکستان با هدف توجه به نقش زنان در توسعه مناسبات تجاری میان کشورها، جمعی از فعالان بازرگانی و تجاری زن از کشورهای پاکستان، جمهوری اسلامی ایران، افغانستان، نپال، سریلانکا و بنگلادش در این نشست حضور یافتند.

RSS
1234