X

رایزنی با سازمانهای مردم نهاد و وزارتخانه ها در راستای ارتقای جایگاه بانوان صنفی

مشاور امور بانوان اتاق اصناف ایران بیان کرد

SuperUser Account 0 72 رتبه مطلب: 5.0

مریم سلطانی مشاور امور بانوان اتاق اصناف ایران در گفتگو با خبرنگار اصناف ایران بابیان این مطلب گفت:انجام مکاتبات ورایزنی با وزارتخانه ها، سازمان های دولتی، نهادهای عمومی و نیز مردمی با هدف شناسایی و برقراری ارتباط با دفاتر مشابه به منظور بررسی نقش و جایگاه بانوان فعال در امور اصناف اعم از کارفرمایان و شاغلین در واحدهای صنفی و در نهایت ارائه طرح های توسعه ای و بازساماندهی رسته های صنفی مرتبط، محوریت عملکرد امور بانوان اتاق اصناف ایران است.

دومین نشست توسعه روابط اقتصادی ایران و گرجستان برگزار شد

SuperUser Account 0 85 رتبه مطلب: بدون رتبه

عصر دیروز در محل اتاق بازرگانی ایران دومین نشست توسعه روابط اقتصادی ایران و گرجستان برگزار شد. در این نشست جمعی از فعالان اقتصادی و اعضای اتاق بازرگانی حضور داشتند که به فرصت‌های سرمایه‌گذاری بین دو کشور پرداختند.

ضیافت تجاری مدیران فروشگاه‌های زنجیره‌ای و کارگزاران تجاری

نشست تجاری مدیران فروشگاه‌های زنجیره‌ای و کارگزاران تجاری توسط انجمن بین‌المللی کارگزاران تجاری برگزار شد.

SuperUser Account 0 110 رتبه مطلب: 5.0

عصر دیروز، ۲۱ شهریور، نشست تجاری مدیران فروشگاه‌های زنجیره‌ای و کارگزاران تجاری توسط انجمن بین‌المللی کارگزاران تجاری با حمایت مرکز توسعه اقتصادی و سرمایه‌گذاری کشورهای اسلامی، نهادها و تشکل‌های اقتصادی کشور، نمایندگان سفارت‌خانه‌هاو اتاق‌های مشترک بازرگانی و جمعی از فعالان اقتصادی، برگزار شد.

حضور بانوان بازرگان ایران در نشست بین المللی 'بانوان تاجر' در پاکستان

SuperUser Account 0 112 رتبه مطلب: 5.0

پیشاور - ایرنا - همزمان با برگزاری نخستین نشست بین المللی 'بانوان تاجر' به میزبانی پاکستان با هدف توجه به نقش زنان در توسعه مناسبات تجاری میان کشورها، جمعی از فعالان بازرگانی و تجاری زن از کشورهای پاکستان، جمهوری اسلامی ایران، افغانستان، نپال، سریلانکا و بنگلادش در این نشست حضور یافتند.

RSS
123